KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Träsnitt 8033398
nr 803 3398
Träsnitt
Japan, 34 x 23
Kondition: slitage, skador
Utrop:
800 kr
Såld:
250 kr
måndag 28 januari 2013
kl 20:12:03
150 kr
200 kr
200 kr